>

صفحه آموزشی آریال شیمی

شرکت چسب کاشی آریا شیمی

شرکت آریا شیمی با بیش از ۱۲ سال سابقه مفید و درخشان در زمینه تولید انوع مواد شیمیایی ساختمان و مواد افزودنی بتن ، دارای نشان استاندارد اجباری ۲۹۳۰ جهت افزودنی های بتن و نشان استاندارد اجباری ۱۲۴۹۲ جهت چسب های کاشی دیسپرسی و پایه سیمانی می باشد.

این شرکت عضو انجمن دارندگان نشان استاندارد ملی و انجمن بتن ایران می باشد و به منظور ایجاد یک سیستم متوازن در رضایت تمام ذینفعان مجموعه از جمله مشتریان، تامیین کنندگان ، وارد کنندگان ، صادر کنندگان و کلیه اشخاص حقیقی و حقوقی مرتبط با آریا شیمی اقدام به پیاده سازی سیستم مدیریت کیفیت مبتنی بر استاندارد بین المللی ISO9001:2008 از شرکت Tuv Nord آلمان به عنوان یک الگو جهانی نموده و خود را نسبت به بهبود مستمر و ارتقاء پیوسته رضایت مشتریان با رعایت الزامات استاندارد متعهد نموده است . همچنین این شرکت مجهز به آزمایشگاه فیزیک ، شیمی و بتن که قادر به ارائه طرح های مختلف اختلاط بتن برای ساخت بتن های پر مقاومت، نفوذناپذیر و توانمند جهت پروژ] های زیر سازی و عمرانی کشور می باشد.

محصولات این شرکت با توجه به کیفیت بسیار بالا ، بسته بندی های به روز و قیمت مناسب هم اکنون در بسیاری از پروژه های زیر بنائی نظیر سد سازی ، انبوه سازی ، سازه های نیروگاهی ، ساختمان های بلند مرتبه و… در حال استفاده و بهره برداری می باشد و کارشناسان و متخصصین این مجموعه با تکیه بر دانش فنی به روز و درک صحیح از شرایط موجود ، همواره در جهت رفع نیازها ، موانع و مشکلات احتمالی پروژه ها ، آماده همکاری با مشاوران و کارفرمایان و مصرف کنندگان گرامی می باشد.

 

برای نصب هر مدل کاشی و سرامیک بهتر است از چسب استفاده شود که دارای تنوع زیادی می باشد. در این خصوص باید از کیفیت و درجه خلوص چسب مطمئن باشید.

چسب آریا شیمی از بهترین مواد خارجی درست شده است و دارای پیشینه معتبری می باشد.

مشتریان می توانند برای نصب هر نوع کاشی و سرامیک از چسب های خمیری و پودری استفاده نمایند که چسب خمیری ۱۲ کیلویی و پودری ۲۰ کیلویی می باشد.یکی از دغدغه مشتریان تهیه چسب اصل و درجه یک با قیمت ارزان است. شما می توانید کیفیت را با آریا شیمی تجربه کنید. و برای خرید هر نوع چسب با شرکت مرتبط و خرید کنید.