>

صفحه آموزشی توالت زمینی

توالت زمینی از محصولات فروشگاه اینترنتی تایل تپ است. توالت زمینی شامل برند مروارید می باشد که در رنگ های سفید و شیری عرضه می شود. برای دیدن محصولات توالت زمینی ما می توانید روی لینک زیر کلیک کنید.

محصولات توالت زمینی فروشگاه تایل تپ 

راهنمای خرید: سرویس بهداشتی یکی از بخش های مهم در دکوراسیون هر منزلی به حساب می آید. همه افراد در تلاشند تا برای فراهم کردن تحهیزات این بخش به سراغ بهترین ها بروند و یا لااقل اطلاعات جامع و کافی در هنگام خرید آنها بدست آورده باشند.
برای افرادی که در حال بازسازی خانه خود هستند و یا حتی منزل جدیدی را می سازند، انتخاب توالت زمینی اهمیت بسیاری دارد. 

جنس بدنه انواع سنگ توالت زمینی
بیشتر سرویس های بهداشتی ساختاری سرامیکی و یا بدنه ای چینی دارند چینی های بهداشتی عموما از انواع چینی های زجاجی و یا نیمه زجاجی هستند. از کاربردهای این چینی ها می توان به دستشویی، کاسه توالت و زیردوشی اشاره کرد.
سرامیک های بهداشتی ساخته شده از چینی زجاجی دارای جذبآ کمتر از یک درصد بوده و آنهایی که از چینی نیمه زجاجی ساخته شده باشند در حدود 3 تا 14 درصد متغیر است.

انواع سنگ توالت زمینی
به طور کلی می توان سنگ توالت زمینی را در دو دسته خلاصه کرد:

توالت زمینی ریم باز: در این نوع از توالت ها، آب از راه کانال دور ریم که در حالتی باز قرار دارد از دوطرف وارد کاسه می شود و شستشو اتفاق می افتد.
توالت های زمینی ریم بسته: این نوع از سنگ توالت هنگام استفاده از فلاش تانک کانال دور ریم بسته بوده و آب از راه سوراخ هایی که در دو طرف تعبیه شده وارد کاسه شده و شستشو با شدت بیشتری اتفاق می افتد.
توالت زمینی طبی: در این میان نوع دیگری از سنگ توالت ایرانی وجود دارد که از آن با نام توالت ایرانی طبی یاد می شود. امروزه استفاده از این نوع سنگ توالت طرفداران مخصوص به خودش را پیدا کرده است و شاید بتوان یکی از دلایل آن را هم وارد کردن فشار بسیار کمتری به زانوها و پاها دانست.
نکات خرید سنگ توالت زمینی مناسب
در هنگام انتخاب سنگ توالت زمینی برای دستشویی ایرانی باید مسائل بسیاری را در نظر گرفت، به خصوص به این دلیل که امروزه معمولا تعداد اتاق خواب های مستر در خانه ها افزایش یافته باید به میزان آب مصرفی و همینطور صدای توالت توجه شود.
نکته ای که در رابطه با کاسه دستشویی های سرامیکی باید دانست آن است که بهتر است سرامیک آنها دارای لعابی شفاف، بدون موج و هم چنین فاقد هرگونه ناهمواری باشد.
علاوه بر شکل ظاهری سنگ توالت ، شما باید به ابعاد سرویس بهداشتی خود نیز دقت کنید تا چیزی متناشب با آن تهیه نمایید. علاوه بر این باید دانست که جذب آب در سرویس بهداشتی باید بسیار کم باشد، در غیر ین صورتداخل سرویس بهداشتی شم همیشه بوی نامطبوع و همینطور آلودگی بسیاری وجود خواهد داشت!
مسئله دیگری که در رابطه با سنگ توالت ایرانی باید بیان کرد آن است که لازم است به ابعاد محل نصب و به خصوص ارتفاع مدل و محل قرارگیری و همینطور به ریم باز و یا بسته بودن آن دقت کنید.
ابعاد فضای سرویس بهداشتی شما باید در هنگام خرید سنگ توالت مدنظر شما قرار داشته باشد، چراکه باید فاصله روشویی، سنگ توالت، سیفون و… با تناسب خوبی باشد تا با فضای خیلی تنگ و یا حتی خیلی بزرگ و با فاصله رو به رو نشوید. همچنین باید به قیمت سنگ توالت نیز توجه کنید.
برترین برندهای عرضه کننده سنگ توالت
طبیعتا برای انتخاب بهترین و ایمن ترین سنگ توالت ایرانی باید به سراغ برندهای معتبرتری رفت. در ادامه مطلب تعدادی از بهترین مارک توالت ایرانی را با شما در میان می گذاریم:

چینی مروارید
چینی کرد
گلسار فارس
شرکت visam
شرکت شهر آذین گلچین
چینی بهداشتی ذهاب سرام

محصولات توالت زمینی فروشگاه تایل تپ